STAVBYVEDOUCÍ

Ústí nad Labem, Žatec

Náplň práce

  • • realizace dopravních staveb a inženýrských sítí
  • • koordinace činnosti odborných techniků, konzultantů, zaměstnanců a subdodavatelů
  • • kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
  • • kontrola a dohled na dodržování kvality a hospodárnosti
  • • v rámci řízení stavebních činností sledování nasazení mechanizace, dopravy, nasazení pracovníků, dodávek materiálu
  • • zajištění přípravy staveniště
  • • evidence korespondence, dokumentace, záznamů jakosti

Požadavky

  • ukončené minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC na velmi dobré úrovni
  • samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, umění řešit složité situace, komunikativnost
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • výhodou - autorizace v oboru

Nabízíme

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • zaškolení
  • stravné
  • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • ihned

Soubory ke stažení

Životopis zašlete na wludykova@vhs.cz Tel.kontakt: 778 434 209

Kontaktujte nás

Telefon
Zájem o pozici ...
Očekávaná mzda
Možnost nástupu
Žádný soubor