ÚČETNÍ

Chabařovice

Náplň práce

  • příprava podkladů a zpracování mezd pro cca 50 zaměstnanců
  • vystavování faktur externím odběratelům
  • tvorba vnitrofakturace
  • evidence a archivace dokladů
  • komunikace s vedoucími středisek

Požadavky

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou
  • zkušenosti s účetnictvím v dopravě výhodou
  • základní orientace v oblasti mezd a fakturací
  • zodpovědnost, důslednost, pečlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • uživatelská znalost práce na PC – MS Office, účetní program IPOS výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní a silné české společnosti
  • dobré platové podmínky, vyšší mzda po zapracování, roční a věrnostní prémie
  • týden dovolené navíc
  • stravné
  • výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • možnost dalšího vzdělávání a odborných kurzů
  • další zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Dohodou

Své životopisy zasílejte na email: wludykova@vhs.cz Tel. kontakt : 778 434 209

Kontaktujte nás

Telefon
Zájem o pozici ...
Očekávaná mzda
Možnost nástupu
Žádný soubor