STAVEBNÍ REFERENT

Žatec, Ústí nad Labem

Náplň práce

  • • Odborné administrativní práce v oboru stavebnictví
  • • Vedení agendy pro investora - ŘSD
  • • Organizačně - administrativní podpora týmu hlavního stavbyvedoucího
  • • Komplexní administrativní podpora stavebních projektů
  • • Práce v programu ASPE
  • • Fakturace, vystavování objednávek
  • • Příprava na kontrolní dny
  • • Zabezpečovat dodržování technologických předpisů a norem, pracovně-právních předpisů včetně bezpečnosti práce

Požadavky

  • • Jste absolvent SŠ nebo VŠ v oboru pozemního a vodohospodářského stavitelství
  • • Znáte obecné předpisy v oblasti stavebního práva a bezpečnosti práce
  • • Komunikační a organizační dovednosti jsou vaší předností
  • • Aktivní uživatelskou znalost práce na PC (SW Microsoft Office, apod.).
  • • Znalost programu ASPE výhodou
  • • Vhodné i pro absolventy
  • • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • • Zázemí stabilní české stavební společnosti s dlouholetou tradicí
  • • Dobré mzdové ohodnocení
  • • Týden dovolené navíc
  • • Stravné
  • • Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky
  • • Věrnostní prémie a zaměstnanecké bonusy dle kolektivní smlouvy

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Své životopisy zasílejte na email: wludykova@vhs.cz Tel.kontakt: 778 434 209

Kontaktujte nás

Telefon
Zájem o pozici ...
Očekávaná mzda
Možnost nástupu
Žádný soubor