GEODET/KA, ZEMĚMĚŘIČ/KA

Teplice

Náplň práce

  • • geodetické práce v terénu - ve skupině i samostatně
  • • zpracování podkladů, měření a výsledků zeměměřických činností převážně v oblasti
  • dopravních staveb (silniční stavby, mosty), pozemních staveb a energetických sítí, inženýrské
  • geodézie a mapování
  • • provádění běžných výpočtů a příprava datových souborů pro digitální zpracování
  • • zpracovávaní předávacích protokolů na dílo a zajistit jejich archivaci
  • • vedení příslušné dokumentace
  • • archivace naměřených datových souborů
  • • provádění digitálního zpracování v grafických programech dle platných směrnic a
  • legislativních předpisů

Požadavky

  • • odbornou způsobilost k výkonu zeměměřických činností (SŠ/VŠ vzdělání v oboru geodézie)
  • • předchozí pracovní zkušenosti na pozici geodeta
  • • znalost legislativy v oblasti geodézie a katastru nemovitostí
  • • zájem o problematiku přesných 3D měření
  • • kvalifikace A,B,C
  • • řidičský průkaz sk. B
  • • zkušenosti se státními zakázkami výhodou
  • • proaktivní přístup a flexibilní pracovní nasazení

Nabízíme

  • • zázemí stabilní české stavební firmy
  • • motivující mzdové ohodnocení včetně bonusů ve formě prémií
  • • mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc
  • • práci s nejnovějšími přístroji Leica na významných stavbách/akcích v ČR
  • • možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje - odborná školení
  • • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Své životopisy zasílejte na email: wludykova@vhs.cz Kontaktní osoba: Renáta Wludyková, DiS. Telefon: 778 434 209

Kontaktujte nás

Telefon
Zájem o pozici ...
Očekávaná mzda
Možnost nástupu
Žádný soubor