ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V OBORU GEODÉZIE

Teplice

Náplň práce

  • • zpracování geodetické dokumentace
  • • administrativní činnosti – skenování, tisk, zakládání dokumentů do informačního systému a
  • jejich následná správa
  • • zpracování nabídek na základě předem daných kalkulací
  • • podpora střediska geodetů
  • • kontrola fakturace servisního střediska
  • • provádění externí fakturace, vystavování objednávek

Požadavky

  • • SŠ vzdělání v oboru geodézie podmínkou
  • • znalost práce na PC - Microsoft Office, programu IPOS výhodou
  • • praxe v oboru geodézie vítaná
  • • ŘP sk. B
  • • vhodné pro absolventy

Nabízíme

  • • zázemí stabilní české stavební firmy
  • • motivující mzdové ohodnocení včetně bonusů ve formě prémií
  • • mobilní telefon, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc
  • • možnost dalšího sebevzdělávání a osobního rozvoje - odborná školení
  • • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Své životopisy prosím zasílejte na email: wludykova@vhs.cz Tel.kontakt : 778 434 209

Kontaktujte nás

Telefon
Zájem o pozici ...
Očekávaná mzda
Možnost nástupu
Žádný soubor