Středisko Chomutov
Divize inženýrské činnosti
Středisko geodetů a metrologie
Divize Ústí nad Labem areál Ledvice
Svářečská škola
Středisko malé mechanizace
Středisko železobetonových konstrukcí
Divize Ústí nad Labem
Divize Ústí nad Labem - Středisko protlaky
Divize obalovaných směsí
Obalovna
Akreditovaná zkušební laboratoř
Divize dopravně mechanizační
Divize Plzeň - Plzeňské komunikace
Divize Karlovy Vary
Divize Liberec
Divize Hradec Králové
Divize Morava

Vyberte na mapě pobočku

Chomutov

430 00, Čelakovského 952/4

Středisko Chomutov

Telefon: +420 474 620 818

Vedoucí: Tomáš Adamec

Telefon: +420 602 767 423

E-mail: adamec@vhs.cz

 
 

Teplice

415 01, Křižíkova 2393

Divize inženýrské činnosti

Vedoucí: Ing. František Moroz

Telefon: +420 602 410 156

E-mail: moroz@vhs.cz

 

Středisko geodetů a metrologie

Telefon: +420 475 225 368

Vedoucí: Luboš Barták

Telefon: +420 737 213 664

E-mail: bartak@vhs.cz

 
 

Ledvice

417 72

Divize Ústí nad Labem areál Ledvice

Telefon: +420 417 821 169

Vedoucí: Robert John, DiS.

Telefon: +420 724 305 860

E-mail: john@vhs.cz

 

Svářečská škola

Telefon: +420 417 821 169

Vedoucí: Martin Znojemský

Telefon: +420 724 034 012

E-mail: znojemsky@vhs.cz

 

Středisko malé mechanizace

Vedoucí: Michal Řádek

Telefon: +420 606 754 829

E-mail: radek@vhs.cz

 
 

Chabařovice

403 17

Středisko železobetonových konstrukcí

Vedoucí: Jiří Slaba

Telefon: +420 724 802 514

E-mail: slaba@vhs.cz

 

Divize Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 225 320

Vedoucí: Robert John, DiS.

Telefon: +420 724 305 860

E-mail: john@vhs.cz

 

Divize Ústí nad Labem - Středisko protlaky

Vedoucí: Robert John, DiS.

Telefon: +420 724 305 860

E-mail: john@vhs.cz

 

Divize obalovaných směsí

Telefon: +420 475 225 376

Vedoucí: Milan Vacek

Telefon: +420 602 464 296

E-mail: vacek.m@vhs.cz

 

Obalovna

Vedoucí: Vladimír Klíma

Telefon: +420 602 351 230

E-mail: klima@vhs.cz

 

Akreditovaná zkušební laboratoř

Telefon: +420 475 225 392

Vedoucí: Ladislav Vomastek

Telefon: +420 602 523 377

E-mail: lvomastek@vhs.cz

 

Divize dopravně mechanizační

Vedoucí: Ing. Lukáš Hloušek

Telefon: +420 606 702 207

E-mail: hlousek@vhs.cz

 
 

Plzeň

301 33, Presslova 13

Divize Plzeň - Plzeňské komunikace

Telefon: +420 377 327 267

Vedoucí: Ing. Jiří Doubrava

Telefon: +420 725 017 124

E-mail: doubrava@vhs.cz

 
 

Sokolov

356 04, Chebská 282

Divize Karlovy Vary

Telefon: +420 352 356 180

Vedoucí: Tomáš Adamec

Telefon: +420 602 767 423

E-mail: adamec@vhs.cz

 
 

Liberec

463 12, Nad tratí 344

Divize Liberec

Vedoucí: Robert John, DiS.

Telefon: +420 724 305 860

E-mail: john@vhs.cz

 
 

Nechanice

503 15, Staré Nechanice 19

Divize Hradec Králové

Telefon: +420 352 356 180

Vedoucí: Radek Štěpán

Telefon: +420 602 102 398

E-mail: stepan@vhs.cz

 
 

Ochoz u Brna

664 01, Ochoz u Brna

Divize Morava

Telefon: +420 725 105 290

Vedoucí: Ing. Karel Šurý

Telefon: +420 725 105 290

E-mail: sury@vhs.cz